מזרון אורטופדי – הבחירה הבטוחה שלי

זהו הסיפור שלי בבחירת מזרון אורטופדי בשבילי.

כאשר החלטתי להחליף את המזרון שלי ידעתי שאין לי מקום לתמרונים וטעויות. רציתי שיהיה לי מזרון אורטופדי איכותי אשר יאפשר לי שנת לילה ארוכה וטובה משום שבלאו הכי שעות השינה שלי קצובות ומעטות ואז אין טעם בכך שאקנה מזרון חדש שיביא לכך שעד שאני ישנה, השינה שלי לא תהיה איכותית. שינה לא איכותית יכולה לעיתים להיות גרועה יותר מהיעדר שינה מוחלט. החלטתי שאני הולכת לעשות סקר שוק נרחב ורציני ולאתר מזרון אורטופדי מושלם בשבילי.

בדיקה מוקדמת באינטרנט

בשלב ראשון החלטתי להיכנס לאתרי האינטרנט השונים ולראות מה הם המזרונים שממליצים עליהם. זה לא לקח הרבה זמן כי צ'יק צ'ק ראיתי שהמזרון אורטופדי המומלץ ביותר שייך לחברת ד"ר גב. באמצעות חיפוש פשוט ומהיא באינטרנט, כאשר מקישים "מזרון אורטופדי" או "מזרון מומלץ לשינה טובה" או "מזרון עם אחריות" תוך שנייה מה שקופץ זה ד"ר גב. אחרי שראיתי ששוב ושוב חוזרות המודעות וההמלצות למזרון אוטופדי השייך לחברת ד"ר גב התחלתי לחפש איפה יש חנויות שלהם.

מציאת החנות המתאימה

לא התכוונתי לשבת בחיבוק ידיים, ידעתי שאני חייבת לאתר לעצמי מזרון אורטופדי מתאים ועליי לעשות זאת כמה שיותר מהר ולכן החלטתי שאין טוב ממראה עיניים וחיפשתי את החנות הקרובה ביותר לביתי על מנת למצוא את המזרון המתאים ביותר. כאשר גיליתי שיש חנות שנמצאת במרחק נסיעה של חמש עשרה דקות ממקום מגוריי ומוכרת מזרון אורטופדי של ד"ר גב מיד לקחתי את הרכב ונסעתי לכיוון החנות.

התייעצות עם המוכר

אני נכנסתי לחנות והסברתי למוכר שאני מחפשת מזרון אורטופדי איכותי אשר ייתן לי לישון כמו שצריך והשינה שלי תהיה כמה שיותר איכותית, לא משנה כמה מעט אני ישנה. המוכר הסתכל עליי, הקשיב לי בקשב רב ואז הוביל אותי ואמר שיש לחברת ד"ר גב כמה אפשרויות של מזרונים אורטופדים שיכולים להתאים לי. הוא הסביר שיש שוני גם בגודל המזרונים וגם במחירים שלהם והתחיל לפרט החל מהזול ביותר עד ליקר ביותר. הוא הסביר על כל אחד מהם בתמצות אבל ברצינות והבהיר מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

סוגי המזרונים השונים

מההתחלה ידעתי שאני רוצה מזרון אורטופדי אך לא ידעתי שישנן אפשרויות רבות כל כך של המזרונים. אני בחנתי כל מזרון בנפרד, קראתי את המרכיבים של המזרון ודרגות הקושי שלו. בזכות זה שהגעתי לחנות יכלתי להרגיש את המזרון האורטופדי. נשכבתי עליהם ובחנתי מה הכי נוח לי.ולבסוף מצאתי מזרון אורטופדי מושלם בשבילי הוא לא היה קשה מידיי ולא רך מידיי. הוספתי לקניה גם כרית אורטופדית שתשמור לי על הצוואר וקבעתי משלוח שהמזרון יגיע אליי עד הבית.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *