מנוי ללא התחייבות בחדר כושר

אז החלטתם לעשות מעשה ולבצע החלטה שכבר הרבה זמן דחיתם – להרשם לחדר כושר.

בין אם אתם חובבי ספורט מושבעים, או בין אם אתם עצלנים שמכריחים את עצמם ללכת למכון כושר ולהזיז את עצמם, תשמחו לשמוע שבכל הנוגע להתחייבות המנוי שלכם, השתנתה המדיניות.

תתחייבו לחודש או שנה אחרת תשלמו דמי ביטול

עד היום, למי שלא יודע, יכולתם לרכוש מנוי שנתי או חודשי לחדר הכושר, וללכת כמה פעמים שמתחשק לכם. התשלום היה פר חודש. במקרה והחלטתם במהלך השנה או החודש לבטל את המנוי, הייתם מחוייבים בדמי ביטול בסך מספר החודשים בהם הייתם חברים במכון עד לאותה נקודה. כך יצא מצב שמכוני הכושר עשו כסף רב על חשבון המתאמנים, בעוד המתאמנים היו חייבים להתחייב לעצמם ולבעלי המכון שימשיכו לבוא ולהתאמן בו במשך הזמן אליו הם התחייבו. דבר זה יכול להוות בעיה למשל במקרה של הפסקת המנוי השנתי בעקבות מעבר דירה לא צפוי, או נסיעה ארוכה לחו"ל.

רוצה לבטל, עכשיו אפשר בחינם

לאחרונה, התקבל חוק חדש, אשר הופך את המנוי שלכם לחדר הכושר למנוי ללא התחייבות. הכוונה היא, שמעתה והלאה, תוכלו להרשם לחדר הכושר, לרכוש מנוי, מבלי לחשוש מבעיית התחייבות והתשלום הנגרר עמה. מנוי ללא התחייבות הינה אפשרות נוחה במיוחד למתאמנים שאינם רוצים או יכולים להתחייב לתקופת זמן מסוימת. מנוי ללא התחייבות מעניק גמישות מירבית ואופטימלית למתאמנים ומעניקה להם את האופציה לעשות מנוי רק בתקופות המתאימות להם על פי שגרת יומם ולוח הזמנים האישי שלהם.

רוצים לראות האם החדר כושר מתאים לכם?

מנוי ללא התחייבות מהווה פתרון אופטימלי למתאמנים חדשים, אשר מעולם לא התנסו בחוויית חדר כושר. מתאמנים כאלה לרוב חוששים מהתחייבות של מנוי לשנה, וכן, מעדיפים להתחיל לאט לאט ולראות האם הם אוהבים את זה, מתחברים לזה, ומאמינים שימשיכו לפקוד את חדר הכושר פעמים רבות. באמצעות מנוי ללא התחייבות תוכלו לבחון בקצב שלכם עד כמה מתאימה לכם הפעילות בחדר הכושר, ומהי התדירות שבה אתם יכולים לבקר בו.

איך תתאימו את חדר הכושר לשגרת היום יום שלכם

באמצעות מנוי ללא התחייבות בחדר כושר, תוכלו להוציא את המקסימום שלכם מבחינת אימון, וכן תוכלו להפסיק אותו מתי שבא לכם, ללא עלות נוספת. כך שאם שגרת היום שלכם עמוסה, אתם לבטח צריכים את הגמישות הזו. תתחילו עם ללכת פעמיים בשבוע לחדר כושר, נסו להתאים את ימי חדר הכושר לא לימים עמוסים במיוחד. עדיף להתחיל עם חדר הכושר בתחילת השבוע יום ראשון או שני ככה לא תרגישו עומס לקראת סוף השבוע, בעיקר אחרי שנחתם בשבת זה הזמן לחזור לכושר. אם אתם מתחילים מומלץ להתחיל בשיעורים או עם מדריך בחדר הכושר שיתן לכם טיפים ויסביר לכם איך המשירים עובדים. מנוי ללא התחייבות הינו המנוי המושלם ביותר למתאמן המתחיל כך הוא יוכל לנסות ולראות אם הוא מסוגל להתמיד ולהתאים את חדר הכושר לשגרה שלו.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *