זאת לא באמת מיטה אם אין לה בסיס מיטה

לא קשה לומר פה אחד כי יש רהיט בכל בית אשר נחשב לרהיט החשוב והמשמעותי ביותר עבורנו.

מדובר כמובן על המיטה. המקום בו אנו מסיימים כל יום, ומתחילים כל יום מחדש. המקום בו אנו צריכים להרגיש הכי בנוח, הכי בבית, הכי רגועים ושלווים, וכמובן משוחררים. למיטה תפקידים רבים עבורנו, ואנו בסך הכל צריכים לדאוג שהיא אכן מבצעת את עבודתה נאמנה.

איך המיטה שומרת על הבריאות שלנו

מיטה נוחה זוהי אחת מהדרכים על מנת לשמור על איכות חיים ואורח חיים בריא, המיטה היא זאת אשר גורמת לגוף להיות רפוי ללא כאבים. האזור אשר מקבל את המיקוד המירבי ביותר כאשר שוכבים על המיטה הוא הגב של האדם, אדם אשר מקפיד לשכב על מיטה נוחה ואיכותית גורם בכך להקלה בכאבי הגב העלולים להגרם לו אם אינו היה שוכב במיטה בריאותית ונוחה. זהו לא סוד שקניית מיטה הינה רכישה די גדולה, הדורשת הוצאה כספית לא מבוטלת. על כן, לא מדובר כאן ברהיט שמוחלף מידי זמן קצר. קניית מיטה ובסיס מיטה אינן קניות של מה בכך, ומטרתם להשאר עמנו זמן רב.

מהם החלקים הבסיסיים של המיטה?

מיטה לרוב בנויה משני חלקים – בסיס מיטה ומזרון. שני החלקים הללו עולים די הרבה, אך חשוב לציין שלרוב, בסיס מיטה יכול לעלות הרבה פחות ממזרון, ובטח ובטח שפחות מקניית שני המוצרים יחדיו. לכן, על מנת לשדרג את המיטה, ניתן לעיתים להסתפק ברכישת בסיס מיטה בלבד. בסיס מיטה מעניק תפקיד משמעותי ועיקרי לבנאדם הישן עליו. בעצם, מדובר בחלקים המחוברים אחד לשני, אשר נתונים ללחץ באופן שגרתי וסדיר, מה שעלול לגרום לשחיקה ובלייה של בסיס מיטה. במקרה כזה, על מנת להמשיך ולשמור על איכות חיים ושינה איכותית, יש לקנות בסיס מיטה חדש, במידותיו של המזרון, ניתן לחדש את בסיס המיטה בכל תקופת זמן וכך להנות מבסיס מיטה איכותי וטוב אשר איננו התכלה.

מהו התפקיד של הבסיס המזרון

תפקידו העיקרי של בסיס מיטה הינו לספק תמיכה נוספת לגוף האדם. תחשבו על זה, אם המזרון היה על הרצפה, השינה שלכם וודאי היתה הרבה יותר גרועה. כלומר, בסיס מיטה משדרג את חוויית השינה, ומספק הגנה בריאותית בנוסף לכל. בסיס מיטה מאפשר יציבות על המזרן ושל האדם השוכב עליו, ומאפשר לנו לישון עם גב ישר ללא בליטות והפרעות מיותרות. כמו כן, התמיכה נעשית באופן מפוזר לכל חלקי הגוף, כך ששום חלק בגוף לא ירגיש מקופח. בנוסף, בסיס המיטה מהווה מקור בידוד מהקור של הרצפה בלילות חורף קרים, וכן שומר עליכם מהצטננות. אם כן, אין ספק כי בסיס מיטה הינו חלק אינטגרלי ומשמעותי ביותר עבורנו, הן מבחינה רפואית ובריאותית, והן מבחינת נוחות ועל כן חשוב מאד להשקיע בכך ולדעת לא להתפשר במצבים כאלו.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *