המדריך המלא לרכישת מזרונים

רכישת מזרון היא אחת מהרכישות החשובות והחיוניות במהלך החיים.

למזרון יש חשיבות עליונה שכן אנו מבלים עליו כשליש מהיממה ולכן כדאי לבחור במזרון איכותי אשר מתאים לצרכים ולהרגלים שלכם. ההיצע המגוון הקיים בשוק מבלבל מעט וגורם לחלק מהאנשים להתפשר ולרכוש מזרונים ממקורות לא מקצועיים ומחומרים שאינם מתאימים עבורם. בשוק קיימים מותגים ומוכרים רבים אשר אינם מקצועיים ואינם מבינים בחומרי המזרון ובאיכות שלו ועל כן אינם יכולים להתאים עבורכם מזרון מתאים. לרכישת מזרון מגורם לא מקצועי ישנן השלכות רבות על בריאותכם שאף יכולות להיות בלתי הפיכות במצבים מסוימים. על מנת למנוע זאת, כדאי לרכוש מגורם מקצועי בלבד ולדעת את סוגי המזרונים הקיימים על מנת להיווכח שאותו גורם אכן מקצועי. אז מהם סוגי המזרונים הקיימים?

לטקס

מזרון העשוי מלטקס נחשב לטבעי (הלטקס בעצם מופק מעץ הגומי) וגמיש ולכן הוא בעצם מתאים את עצמו לקימורי הגוף ובכך מהווה תמיכה הולמת. מזרון לטקס מתאים במיוחד למי שסובל מאלרגיות לאבק שכן הלטקס מאופיין ברמת אוורור גבוהה במיוחד שלא מאפשרת היווצרות אבק במזרון. למי זה לא מתאים? מזרונים מלטקס עשויים לאבד מגמישותם לאורך זמן, כך שאם גמישות חשובה עבורכם יש לשקול זאת בשנית.

ספוג

ספוג הוא בראש ובראשונה חומר יציב אשר לא נתון לגמישות ותנועתיות כמו מזרון הקפיצים למשל. לספוג ישנה רמת צפיפות השונה ממזרון למזרון כאשר את רמת הצפיפות ניתן לאמוד לפי צבע הספוג – ככל שהצבע בהיר יותר הצפיפות נמוכה יותר. בנוסף ליציבות שהוא מעניק לגוף, מזרונים העשויים מספוג לרוב יהיו זולים יותר. למי זה לא מתאים? לאנשים הזקוקים לתמיכה מלאה בשל בעיות גב מזרון הספוג לא יבצע את הנדרש מכיוון שהוא מעניק תמיכה חלקית בלבד.

קפיצים

מזרונים העשויים מקפיצים הם המוכרים ביותר וגם בעלי יחסי הציבור הגדולים ביותר (כולנו מכירים את הפרסומות והסרטים שבהם הגיבורים קופצים על מיטה בעלת מזרון קפיצים). אך גם מזרונים העשויים מקפיצים נחלקים לשני סוגים: קפיצים מבודדים וקפיצים משולבים. הקפיצים המבודדים כשמם כן הם, כל קפיץ עטוף ומבודד בכיס משלו, וזאת להבדיל מהקפיצים המשולבים – אשר משולבים יחדיו ויוצרים יחידה אחת של קפיצים. הקפיצים המשולבים יעניקו תמיכה רבה יותר לגוף ואילו הקפיצים המבודדים יבצעו מחיצה ביניכם לבין מי שישן עמכם – כאשר הוא יתהפך מצד לצד אתם לא תרגישו דבר.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *