3 סיבות טובות לביקור בקניונים בכלל ובקניון עופר רחובות בפרט:

אז אתם ברחובות, אין לכם מה לעשות ובא לכם קצת כיף? קניון רחובות יסדר אתכם

קניון כבר מזמן הפך להיות מקום בילוי מספר אחת בעולם המודרני. למרות מה שאנו לוקחים היום כמובן מאליו, הקניון נולד מתוך צורך מובהק של המין האנושי. אי לכך, להלן 3 סיבות מדוע כדאי לבקר בקניונים ומדוע אנו כה צריכים אותם, כאשר המקרה הנבחן הוא קניון עופר רחובות שילווה אותנו לאורך כל ההסברים.

מקום בילוי ופנאי

אם בעבר היה קניון משהו פונקציונאלי בלבד שנועד לרכז את כל החנויות תחת קורת גג אחת, הרי שכיום החוקים התהפכו. כיום קניון הוא מוקד אטרקציות בפני עצמו וכל החנויות והדוכנים בו נועדו לשרת את חוויית הקנייה והשהות. קניונים כיום פרוסים על פני מספר לא מועט של קומות, כאשר החלוקה בין החנויות הינה ברורה – חלק נכבד לאופנה והלבשה, חלק ניכר למזון וכלי בית וחלק נוסף לכל השאר – ספרים, מכשירים דיגיטליים וכדומה. גם קניון עופר רחובות עונה על תמהיל זה, כאשר הוא נוהג לשלב בתוכו חנויות מכל הסוגים והמותגים כך שלא יהיה משהו שתצטרכו ולא תמצאו.

תחרות

הקפיטליזם יצר את הקניון, והקניון משחק לפי חוקי הקפיטליזם בהתאמה. או במילים אחרות: הריכוז הגבוה של חנויות במקום אחד מאפשר לתחרות בתחומים השונים מה שיוצר הורדת מחירים בהתאם ויכולת בחירה רחבה יותר של הצרכן. כיום כאשר קיימות מספר חנויות מתחרות מתחום הקוסמטיקה בסמוך זו לזו, המחירים של המוצרים לרוב יהיו פחות יותר זהים (כי היקרנים יתאימו עצמם לזולים) והבחירה תהיה רחבה יותר. גם בקניון עופר רחובות ניכרת תחרות בין החנויות והדוכנים, כאשר הדוגמא הבולטת ביותר לכך היא יריד האיכרים שמתקיים בימי שישי בצהריים ובו מוכרים דוכנים שונים את תצורתם – לחמים, גבינות, ממרחים ותבשילים ביתיים.

קניון עופר לעומת הקניון במילאנו

קניון עופר לעומת הקניון במילאנו

נוחות ונגישות

ונחזור לסיבה המקורית שבגללה נברא קונספט הקניונים, כי אחרי הכל אין כמו נוחות. ריכוז החנויות במקום אחד מאפשר לצרכן לבדוק מחירים ולבלות, אך גם באופן הפשוט ביותר – לצרוך כל מה שהוא רוצה במינימום זמן. בקניון עופר רחובות מתגאים בנגישות ובנוחות שלהם באופן מיוחד, שכן במקום חנויות רבות העונות לכל צורך וגחמה שיש לצרכן. בנוסף לחנויות הביגוד האופנה וההנעלה ניתן גם למצוא לעיתים קניונים אשר יש בהם חדרי כושר.

דוגמא לכך ניתן לראות בקניון רחובות. הוא קניון אשר מאפשר ללקוחותיו להגיע ולערוך שופינג ולהגיע לחדר הכושר הממוקם בקומה התחתונה. אין ספק שהוא ממוקם בקניון רחובות זהו מיקום נוח ביותר עבור כל אלה הרוצים להגיע ולהתאמן שכן הקניון הוא אזור מרכזי ורבים יכולים להגיע אליו בקלות רבה.

לסיכום

חדר הכושר גרייט שייפ הממוקם בקניון רחובות הוא חדר כושר איכותי ומצליח אשר מעניק את השירות הטוב ביותר למתאמנים המגיעים אליו, וכן יכולים המתאמנים לבצע אימונים שונים טרם הליכתם לסבב קניות בקניון ולהיפך.

 

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *