מנוי ללא התחייבות – מתי זה כדאי ומתי עובדים עלינו?

כולנו מכירים את ההבטחה המפתה – מנוי ללא התחייבות. מה זה אומר ומתי שווה לנו לעשות? בדקנו


לרוב האנשים נושא של ספורט נקשר עם חוויות לא נעימות ולא מהנות, כמשהו מעיק שישי לעשות. ובעיקר אין למרביתם היכולת למצוא את הזמן או רצון רב ומשמעת עצמית בכדי להתחיל בפעילות גופנית וכן לשמור יותר על הכושר הגופני. לכן האפשרות לקבל מנוי ללא התחייבות הינה בדיוק ההזדמנות המיוחדת להתחיל ולהגשים את כל מה שרציתם ותמיד חלמתם- למצוא זמן לפעילות איכותית שתאפשר לכם לשמור על בריאותכם באופן הטוב ביותר. מנוי ללא התחייבות יאפשר לכם לא לדחות יותר את הפעילות הגופנית החשובה כל כך לבריאות שלכם ולאיכות החיים שלכם.

סוגי פעילות המתאימים לנו

כאשר ישנו מנוי ללא התחייבות, כך גם ניתן לדעת קודם האם סוג הפעילויות הרבות מתאימות לי מבלי להתחייב כספית, ניתן יהיה להחליט אם אנו מעוניינים להמשיך ולהתעמל מבלי להרגיש מתוסכלים ששילמנו ושוב לא התמדנו. אולם כל הסיכויים עם מנוי ללא התחייבות הוא שתרצו להמשיך בכל עת בפעילות גופנית עקבית ואיכותית. סדר היום של כל אחד מאיתנו הוא לעיתים בלתי אפשרי – העומס של המשימות רב, אנו נמצאים שעות רבות וממושכות בעבודה ולאחר מכן כבר חוזרים עייפים ולא מוצאים כוחות לדבר.

העייפות גוררת אותנו שוב לשבת על הספה ולא לזוז או לדאוג לסידורים החשובים והדחופים יותר. אולם מנוי ללא התחייבות תהיה בדיוק הסיבה שתמריץ אותנו בכל זאת לנסות, למצוא את הזמן ולגלות כי אנו אף נהנים ממגוון החוגים והפעילויות הכלולות בחדר הכושר והמנוי.

מנוי ללא התחייבות לזמן מוגבל

אל תפספסו את האפשרות לקבלת מנוי ללא התחייבות – כך בדיוק נמצא את הזמן המתאים וגם את החשק להתחיל ולהתמקד במה שחשוב לבריאות שלנו- לשמור על כושר גופני, להוריד כמה קילוגרמים במשקל ולהתחיל להרגיש טוב יותר עם אורח חיים בריא ומהנה יותר, הדבר אשר מרבית האנשים שואפים אליו. מנוי ללא התחייבות יוציא את הדיבורים ואת כל התכניות אל עבר מעשים בפועל- לא רק לדבר לחלום ולתכנן את הגוף החטוב שנרצה ואת השיפור שנקווה שיהיה לנו בבריאות שלנו, אלא אכן נוכל גם לבצע זאת ולהתחיל להתמיד בפעילות פיזית מהנה שתוסיף איכות רבה לסגנון החיים שלכם ותקרב אתכם אל עבר המטרות שלכם.

חדר כושר ואישורים בריאותיים

משום שהכושר הוא עניין בריאותי בעל ערך וחשיבות כה רבה, אז מייחסים לכך תשומת לב מירבית, זה בא לידי ביטוי כאשר חדרי כושר שונים מאפשרים ללקוחות להגיע ולהרשם לחדר הכושר עם מנוי ללא התחייבות. ישנם אנשים רבים אשר בוער בהם רצון עז לעשות כושר ולהרשם למכון כושר אך אינם עושים צעד זה משום שאינם מעוניינים להתחייב לתקופת זמן ארוכה, ובשל כך חדרי כושר מאפשרים כיום להרשם לחדר הכושר ללא צורך התחייבות במנוי חצי שנתי או שנתי, אלא ניתן להפסיק את ההגעה בכל עת שרוצים ולשלם רק עבור אותה תקופת זמן שהגיעו למכון.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *