ארון הזזה- כל מה שאתם חייבים לדעת לפני הרכישה

בדרך כלל או כל פעם כשאנחנו צריכים לרכוש רהיט חדש לבית אנו נתקלים באותם לבטים בכל פעם מחדש וכשמדובר בארון הזזה אז הדברים מסובכים אפילו עוד יותר. מה יתאים יותר ומה פחות, איזה צבעים? סוגי העץ? מנגנונים? עיצובים?? גדלים? ובעצם איך בוחרים? אנחנו פה כדי לעשות סדר בדברים.

סוגים שונים של ארון הזזה

ארונות ההזזה מתחלקים לכמה סוגים וקטגוריות וצריך לדעת מהם ומה חסרונותיהם ויתרונותיהם של הארונות השונים.
הסוג הראשון והפשוט ביותר או ארון הזזה עם מנגנון פנימי – בארונות הזזה מסוג זה אנו נראה את המסילות אשר הדלתות נחום עליהם כיוון שהם יהיו נגלות לעיין. הדלתות ישבו בתוך המסילות שבתוך הארון ואנו נראה את הדלת עטופה במסילת מתכת מצידה החיצוני, יתרון הגדול של דלתות אלו הוא המחיר. לגבי החסרונות, המסילות חשופות וזה לא הכי אלגנטי, בחלק מהארונות האלה המסילות מחוברות לעת עצמו דבר שיכול לשבש את פתיחת הדלתות לאחר זמן מסוים שהרי העץ נחלש עם השנים ועם תזוזות הדלתות. לכן אם רוכשים ארון כזה חושב לוודא שהמסילות מחוברות למסגרת אלומיניום שבארון ולא לעץ עצמו.
הסוג השני הוא ארון הזזה עם מנגנון רחף– ארונות אלה יראו כאילו אין להם מסגרת בכלל, ומפה השם "רחף" הדלתות יראו כאילו מרחפות באוויר. המנגנון והמסילות נמצאים מאוחרי הדלתות באופן נסתר לעין והמראה הוא נהדר, נקי ואלגנטי. יתרון נוסף לארון הזזה מסוג זה הוא המקום הנוסף לארון, הדלתות נמצאות מחוצה לו לכן החלל הפנימי גדול יותר. כמו כן אבק ולכלוך אינם מצטברים במסילות וזה נוח ואסתטי ביותר. אין חיסרון ממשי לארונות אלה, אולי חוץ מהעובדה שהמנגנון חייב להיות מורכב במקצועיות רבה וצריך להקפיד לרכוש ארון הזזה כזה בחברה מקצועית שמוכרת בזכות עבודתה האיכותית.

הסוג השלישי והיוקרתי ביותר נקרא ארון הזזה במישור אחד

הארון הזה הוא פשוט רמה אחרת, הדלתות יוצאות החוצה בשעת הפתיחה וכאשר הן סגורות חוזרות מעט פנימה ונצמדות זו לזו, והמראה? כאילו היו פלטה אחד שלמה. האפשרויות הם אינסופיות בארונות אלה, אחת מהאופציות הנפוצות והמהממות ביותר בעני היא פלטת ציור. לאחר הזמנת הארון או כבר בהזמנה מראש, הקונים בוחרים ציור או תמונה שתנוח על דלתות הארון. כיוון שהדלתות הן פלטה אחד חלקה, הארון הופך להיות כמו בד קנבס ענק מרצפה עד תקרה ובמקום מקום לאחסון בגדים יש לכם יצירת אומנות מרכזית באמצע חדר השינה.

הבחירה היא קשה וגם המחיר וגם המראה נמצאים על כף המאזניים, בסופו של דבר המטרה היא להוציא את הטוב ביותר במחיר שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו, אל תשכחו לעשות סקר שוק, לבדוק מחירים ולבקר בכמה חנויות לפני שאתם קונים. אם אתם אנשים עסוקים עם מעט מאוד זמן אתם יכולים לבדוק באתרי אינטרנט השונים המציעים למכירה ארונות הזזה.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *