כרטיס אשראי שחור- המועדון היוקרטי ביותר

האם הייתם מוכנים להיות בעלי כרטיס אשראי שדמי החבר שלו מיועדים עבור סגנון חיים של אלפיון עליון?

כרטיס אשראי זה המכונה כרטיס אשראי שחור מחייב דמי חבר בסכומים של כאלפיים דולר, זאת בנוסף לכך שהשימוש על כרטיס אשראי שחור הוא רק לאחר הפקדות בסכום שנשמע מעולמות אחרים – מיליון שקלים ומעלה שיהיו זמינים במצב חשבון העובר ושב שלכם.

מהו כרטיס אשראי שחור?

חברות האשראי אמריקן אקספרס וישראכרט השיקו בארץ מזה כמה שנים את כרטיס אשראי שחור שאינו רק כרטיס יוקרתי, אלא מיועד עבור קבוצות עלית קטנות ונבחרות מהמעמד העליון ועם זאת מתברר כי יותר ויותר לקוחות מעוניינים להצטרף למסלול ולקבל כרטיס אשראי שחור. מדובר בלקוחות ששוכרים מטוס פרטי בשגרה היום יומית שלהם ולקוחות המבצעים באופן שגרתי עסקאות פיננסיות בסכום קבוע של כחצי מיליון שקלים בממוצע. כיום מספר הלקוחות בעלי כרטיס אשראי שחור הוא כמה מאות והמספר נמצא רק בעליה מתמדת.

מהם התנאים לקבלת הכרטיס?

כרטיס אשראי שחור הוא ללא ספק הכרטיס היוקרתי ביותר, כרטיס נדיר המוכר גם בשמו סנטוריון, הוא מאפשר לבצע עסקאות כלליות בסכומים הנעים בטווח של כחמש מאות אלף ₪ לשם קניות בארץ. עם כרטיס אשראי שחור ניתן לקנות בחוץ לארץ בטווח של כחמישים אלף דולר עם מסגרת אשראי בסכומים של כמאתיים אלף ₪. החברות בכרטיס מעניקה גם הטבות כמו קבלת הלוואה מיידית בסכום של מעל למאה אלף שקלים, ביטוח בסכום של מיליוני דולרים וכן משיכות מזומנים יומיות של קרוב לעשר אלף ₪. כרטיס אשראי שחור מונפק בעיקרו ומיועד לאוכלוסיה המוגדרת כאוכלוסיה בכירה, קבוצות קטנות ונבחרות של מחזיקי כרטיסי אשראי עם ניהול של אורח חיים יוקרתי ומפואר מאד וגם מורכב ותובעני במידת מה. מבין לקוחות אלו ניתן למצוא יושבי ראש של החברות הבכירות במשק, מנהלים כלליים, מייסדי חברות מובילות ואף פוליטיקאים מוכרים ובכירים.
השימוש בכרטיס החל באמריקה, הוא התחיל בכוכבים המפורסמים של הוליווד אשר מרוויחים סכומים גבוהים של כסף וההוצאות שלהם גבוהות, כמו הוצאות של הבתים שלהם והטיסות הפרטיות שלהם. לאחר שהכרטיס אשראי התרחב מכוכבי הוליווד לאנשי העסקים הגדולים בארצות הברית הוא גם חצה את גבולות אמריקה ואירופה והגיע גם לשימוש בישראל. הכרטיס שהפך למותג יוקרתי של סלבריטי ושל אנשי עסקים ידועים הפך נפוץ לשימוש גם בקרב מובילים בארץ ובעולם. בישראל אין הרבה אנשים אשר מחזיקים את כרטיס האשראי היוקרטי אך אלו שאכן נכנסו למועדון הם בעיקר תייקונים ואנשים עסקים.
מקווים שהכתבה עזרה לכם קצת ללמוד על כרטיס האשראי השחור ומי יודע אולי גם אתם תשתיכו למועדון הזה. הכרטיס מופיע בהרבה סדרות וסרטים אך לא הרבה באמת מכירים אותו, לכן קיבלה הזדמנות נדירה להציץ למידע הפנימי של כרטיס האשראי.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *